Merhaba hoş geldiniz. Sitemize üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üye olmak için tıklayın.

Resident Evil 2 / Biohazard Re:2

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi
  • Başlangıç tarihi
Yetkili Bi Abi

Yetkili Bi Abi

Forumumuza üye olmayı unutmayın :)
Yönetici
resident evil 2 biohazard indir.jpg

AÇIKLAMA

Ölülerin şehri geri dönüyor...

Raccoon City 1998'deki olayları hayatta kalma dehşetinde görkemli remastered grafiklerle Resident Evil 2 / Biohazard Re:2 ile yeniden yaşayın. Bu oyunda, oyuncular çaylak polisi Leon S. Kennedy ve üniversite öğrencisi Claire Redfield'in maceralarını izleyerek Capcom'un Resident Evil franchise'ındaki orjinal devam filminin tam bir versiyonunu deneyimleyecekler.

KLASİK KORKU, YENİ ERA
Her dönüşte öfkeyle et yiyen zombilerle zombi kıyametinin ortasında bir şehirden kaçmaya çalışın. Omzunun üstündeki üçüncü şahıs nişancı ve yakın dövüş eyleminde benzersiz bir adrenalin, acele öyküsü ve düşünülemez korkulara tanık olun.

Bilinmeyene daha derinlere inerken Lickers, zombi köpekler ve mutasyona uğramış G-Virus canavarlarından savaşın ya da kaçın ve korkunç Tyrant 'korkusunu hissedin X 'acımasızca seni takip ediyor.

MUHTEŞEM GRAFİKLER
RESIDENT EVIL 4'ün beğenisine bir oyun mekaniği ve kamera tarzı ile RESIDENT EVIL 7'de kullanılan güçlü RE Engine ile bir araya gelen oyuncular, bir HD remastered Raccoon City'den geçecek ve daha önce hiç olmadığı gibi RE2'yi deneyimleyecekler.

ŞOK KORKUSU
Karanlık ve ürkütücü binalarda et yiyen zombilerle yakın çeyrek savaşa katılın, su birikintileri ve kanla kaplı bir sonraki koridorda gergin bir şekilde giderken kendi ayak seslerinizi (ve potansiyel olarak bir başkasının ') duyun ve seni bekleyen ölümsüz ordunun inliyor ve inliyor.

AMMO'NUN İZLENMESİ
Oyuncular, uzun bir gece hayatta kalmak için cephane ve tıbbi malzeme ayırmak zorunda kalacaklar. Başınızı hedefleyin ve ne yapabilirseniz yapın veya düşmanları etkisiz hale getirmek için dizkapağı ve uzuvlara doğru atışlar yapın - ve öldürücü bir savaş bıçağı saldırısı ile takip edin.

Resident Evil 2 / Biohazard Re:2 Özellikleri:
Hayatta kalma korkusu
Yenilenmiş ve RE2 deneyimi
RE franchise'ından oynanabilen iki popüler karakter
Bulmacalar, ve zombilerle korkutucu mücadele

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
İşlemci: Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590 or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

resident evil 2 biohazard indir 1.jpgresident evil 2 biohazard indir 2.jpgresident evil 2 biohazard indir 3.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Torrent dosyasını aşağıdan "ekli dosyalar" kısmından indirebilirsiniz.

Not: Siyah ekran hatası alanlar aşağıda ki krekfixi indirip kursun.

Sürüm: V1.0.2 Tüm dlc ve güncellemeler eklidir.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Tüm dosyaları indirmek için tıklayın.