Merhaba hoş geldiniz. Sitemize üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üye olmak için tıklayın.

Avast Internet Security 2019 Full İndir

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi
  • Başlangıç tarihi
Yetkili Bi Abi

Yetkili Bi Abi

Forumumuza üye olmayı unutmayın :)
Yönetici
avast-internet-security-2019-indir-1.jpg


AÇIKLAMA

Avast Internet Security 2019, hem Masaüstü bilgisayarınız hem de taşınabilir aygıtlar için gerçek zamanlı koruma ve çeşitli farklı tarama imkanı sağlar. İşletim sistemini başlatmadan hemen önce tarayan ve böylece virüslü dosyaları temizlediğinizden emin olan Boot-Time modu olarak bilinen özel bir tarama türü vardır. Bilgisayar korsanlarına karşı bir kalkan oluşturan ve kimliğinizi hırsızlığa karşı koruyan bir Güvenlik Duvarı modülü vardır. Ayrıca, phishing girişimlerini önleyen ve güvenilmeyen gönderenleri Outlook ve POP3 / IMAP sunucuları için engelleyen bir özellik olan Antispam modülü ile e-postanıza da koruma sağlar. Ayrıca, çevrimiçi alışveriş ve e-bankacılık için izole edilmiş bir alan görevi gören SafeZone modülünü de aldınız. Sonuçta Avast Internet Security 2019, güvenliğiniz için eksiksiz bir takım olarak kabul edilen muhteşem bir uygulamadır. Ayrıca indirebilirsinizAvast İnternet Güvenliği 2013 .

Avast Internet Security'nin Özellikleri 2019
Güvenliğiniz için eksiksiz bir takım olarak kabul edilen muhteşem bir uygulama.
Antivirüs modülü, antispam, casus yazılım önleme modülleri ve her türlü tehdide karşı kırılmaz bir duvar sağlamak için güçlerini birleştiren iki yönlü bir güvenlik duvarı içerir.
Şirketin Antivirus Pro ile aynı motoru kullanır.
Hem PC'niz hem de çıkarılabilir aygıtlar için gerçek zamanlı koruma ve çeşitli farklı tarama modları sağlar.
İşletim sistemini başlatmadan hemen önce tarayan ve böylece virüslü dosyaları temizlediğinizden emin olan Boot-Time modu olarak bilinen özel bir tarama türü vardır.
Bilgisayar korsanlarına karşı bir kalkan oluşturan ve kimliğinizi hırsızlığa karşı koruyan bir Güvenlik Duvarı modülü vardır.
Kimlik avı girişimlerini önleyen ve Outlook ve POP3 / IMAP sunucuları için güvenilmeyen gönderenleri engelleyen bir özellik olan Antispam modülü ile e-postanıza koruma sağlar.
Çevrimiçi alışveriş ve e-bankacılık için izole edilmiş bir alan görevi gören SafeZone modülü.
Program Versiyonu: 19.7.2388 Build 19.7.4674.494


GÖRSELLER & VİDEO

avast-internet-security-2019-indir-2.png


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Google Drive):


Link #2(Cloud Mail):
Bu program tanıtım amaçlı sunulmuştur, programların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen programı satın alın.

 
Son düzenleme:
Üst