Merhaba hoş geldiniz. Sitemize üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üye olmak için tıklayın.

Age of Wonders Planetfall

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi
  • Başlangıç tarihi
Yetkili Bi Abi

Yetkili Bi Abi

Forumumuza üye olmayı unutmayın :)
Yönetici
Age of Wonders Planetfall indir 1.png

AÇIKLAMA

Halkınız için yeni bir gelecek inşa etmek için düşmüş bir galaksi imparatorluğunun kozmik karanlık çağından doğuyor. Age of Wonders Planetfall, eleştirel beğeni toplayan Age of Wonders serisinin yaratıcısı Triumph Studios'un yeni strateji oyunudur ve öncüllerinin tüm heyecan verici taktiksel sıra tabanlı dövüşlerini ve derinlemesine imparatorluk binalarını yepyeni bir alana taşıyor. bilim kurgu ayarı.

İmparatorluğunuzu, militan Vanguard'dan dinozor binen Amazonlar ve Meclis'in cyborg-zombilerine kadar uzanan altı benzersiz gruptan biriyle kurun. Zekâlarını, askeri gücünü ve diplomasisini kullanarak, gezegensel kalıntıları araştırmak ve paramparça olmuş bir medeniyetin tarihini çözerken diğer kurtulanlarla karşılaşmak için her bir grubun misyonları boyunca ilerleme. Tek bir oyuncu kampanyasında, rastgele çarpışma haritalarında ve çok oyunculu arkadaşlara karşı ütopyaya karşı savaşın, geliştirin, pazarlık yapın ve teknolojik olarak ilerleyin.

Özellikler:
Taktik Dönüş Tabanlı Bilim Kurgu Savaşı - Büyük bir grup oyuncu kadrosu, özelleştirilebilir birimler ve tahrip edilebilir ortamlar içeren yoğun sıra tabanlı savaşlarda savaş stratejinizi mükemmelleştirin
Zengin Bilim Kurgu Dünyasını Keşfedin - Düşmüş galaktik imparatorluğun tarihini ortaya çıkardığınızda hangi sırlar ortaya çıkacak? Yemyeşil manzaraları, vahşi arazileri ve büyümüş mega kentleri keşfederek Star Union'un kaderini keşfedin. Rakip gruplarla karşılaşın ve terkedilmiş yerlerde uzun süredir unutulmuş gizli teknolojileri keşfedin
Gezegensel İmparatorluk Binası - Teknolojik ilerlemeler ve sosyal gelişme ile koloninin geleceğini yönlendirin. Bir çevre cenneti mi yoksa mükemmel bir askeri düzen mi oluşturacaksınız?
Çok Sayıda Oyun Modu - Rasgele harita oluşturma ile birlikte derin ve tek oyunculu bir hikaye kampanyası sonsuz tekrarlanabilirlik sağlar. Çatışma modunda yeni oyun stillerini deneyin ve çok oyunculu oyununuzu oynayın - çevrimiçi, sıcak ve asenkron!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 or Windows 10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel Core i5 (3rd Generation) or AMD FX Series processor (or equivalents)
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 650Ti 1GB or AMD Radeon HD 7770 (or equivalents)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5 (7th or 8th Generation) or AMD Ryzen 5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 1060 3GB or AMD Radeon RX 570 4GB (or equivalents)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Age of Wonders Planetfall indir 2.jpgAge of Wonders Planetfall indir 3.jpgAge of Wonders Planetfall indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Torrent dosyasını aşağıdan "ekli dosyalar" kısmından indirebilirsiniz.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Tüm dosyaları indirmek için tıklayın.